ÜKS TÖÖRIIST, PALJU VÕIMALUSI
STA1500

LISASEADE 38CM MURUTRIMMER

Ühendage liinitrimmer EGO mitmevahenditele, et nautida juhtmevaba, probleemivaba strimmimist. 30cm lõikelaius võimaldab teil pääseda kitsastesse kohtadesse, kuhu te ei pruugi niidukiga jõuda. Põrandasöötmispea tähendab, et saate hõlpsasti töö käigus liini täiendada, ja kui olete väljas, saate tänu kiirlaadimispeale kiiresti tagasi liikuda.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 129.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

Niidutrimmer on teie aia põhiline tööriist, mis annab teile suurema paindlikkuse, et niita muru kohtades, kuhu niidukiga võib olla raske jõuda. See liinitrimmer on varustatud 2,4 mm kahekordse liiniga, mis sisestub meie Rapid Reload-peasse. Kiirlaadimispea võimaldab teil uut liini pähe kerida ilma seda lahti võtmata, säästes sellega aega ja jõudes kiiremini tagasi tööle. 38cm lõikelaius aitab teil tööd kiiremini teha ja lisatud kaitse aitab hoida lendavat prahti tööpiirkonnas. 1,6 kg kaaluga on see kerge ja kergesti manööverdatav, nii et kui kasutate seda niidukit niitmiseks kohtades, kuhu teie niiduk ei ulatu, või kiireks servade lõikamiseks, ei pane see teid eriti koormama. See liinitrimmer on vaid üks tööriist paljudest, mida saab ühendada meie PH1400E multi-tööriistaga. Tänu paljudele võimalustele saate hõlpsasti lahendada mis tahes aiaülesandeid ja kuna see töötab akutoitel, saate koristada oma keskkonda, hoolitsedes samal ajal meie keskkonna eest.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU EI ÜKSKI TEINE
  Loodud maksimaalseks jõudluseks
  01 / 05
  Edasi
 • Väljapoole kinnituv aku
  Hoiab akut jahedana, et pakkuda seeläbi pikemat tööaega
  02 / 05
  Edasi
 • Toitehaldussüsteem
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja kestvuse
  03 / 05
  Edasi
 • Ainulaadne „Keep Cool“™ tehnoloogia
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • Uuenduslik kaarekujuline disain
  Alandab aku temperatuuri
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU