ÜKS TÖÖRIIST, PALJU VÕIMALUSI
HTA2000S

LISASEADE 51CM HEKILÕIKUR (KOGUPIKKUS 120CM)

Neile, kellel on lühemad hekid, on HTA2000S just see tööriist. 120cm kogupikkusega, 9 reguleeritava lõikamisnurgaga ja kahepoolsete laserlõikega teraseteradega on see ideaalne tööriist hekkide hooldamise lõpuleviimiseks. Mitmetööriista võimsuse toel teeb see lisatarvik lühikese tööga madalate ja sügavate hekkide lõikamiseks.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 249.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

Kui teie aias on palju madalaid ja sügavaid hekke, siis on see trimmer just see, mida te vajate. EGO revolutsioonilise ARC Lithium™ 56V akutehnoloogia abil töötav lühikese hekktrimmer HTA2000S teeb oma võrratu võimsuse ja ülimalt teravate teemantlihvitud teradega kerge töö mis tahes taltsutamatute hekkidega. Kasutajale mõeldud 9 reguleeritavat lõikamisnurka tähendavad, et saate töötada vastavalt heki kujule ilma ebamugavusteta, saavutades hõlpsasti soovitud lõpptulemuse. Lühike hekktrimmer on vaid üks lisatarvik paljudest meie PH1400E multi-tööriistapea jaoks. Vaadake meie kogu multitööriistade lisaseadmete valikut, et näha, kui kaugele meie akutööriistade arsenal teid viia saab.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU EI ÜKSKI TEINE
  Loodud maksimaalseks jõudluseks
  01 / 05
  Edasi
 • Väljapoole kinnituv aku
  Hoiab akut jahedana, et pakkuda seeläbi pikemat tööaega
  02 / 05
  Edasi
 • Toitehaldussüsteem
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja kestvuse
  03 / 05
  Edasi
 • Ainulaadne „Keep Cool“™ tehnoloogia
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • Uuenduslik kaarekujuline disain
  Alandab aku temperatuuri
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU