ÜKS TÖÖRIIST, PALJU VÕIMALUSI
CTA9500

LISASEADE KOBESTI-MULLAFREES

EGO akukultivaatoriga mulla ettevalmistamine istutamiseks. Eemaldage mullast umbrohi ja muud pinnases peituvad esemed, viige värske õhk sisse, et luua lahtine pinnas ja soodustada taimede tervislikku kasvu. 24cm laiuse ja 21,5cm sügavuse kultivaatoriga saab töötada nii palju kui vaja.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 249.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

Lihtsam viis mulla ettevalmistamiseks istutamiseks või umbrohu eemal hoidmiseks ja mulla õhutamiseks, kui pungade kasvatamine on alanud. Meie akutööriistaga multitööriista kultivaatori lisaseadme maksimaalne lõikelaius on 24cm, millega saab kiiresti harida ka väiksemaid pindu ja kultiveerida suuremaid alasid. Plastikust prahikaitse hoiab teid turvaliselt igasuguste esemete eest, mida kultivaator võib üles visata. Meie multitööriista kultivaatori terade pikkus on 24cm, mis tähendab, et terad suudavad hõlpsasti söösta selle all oleva maa ja kui pinnas on kõva, kasutage kahe kiirusega nuppu toitepea peal, et suurendada oma võimsust läbilöömiseks. Meie ARC Lithium™ 56V akutehnoloogia pakub valdkonna suurima energiamahutavusega kaasaskantavat akut, nii et te teate, et teil on tagatud usaldusväärne võimsus. Selle tööriista, nagu enamiku meie tööriistade kasutamisel on soovitatav kasutada kaitsekindaid ja kaitseprille, eriti kui te ei ole kindel pinnase kvaliteedis. Neid saate osta eraldi meie tarvikute valikust. Selle toote kohta lisateabe saamiseks külastage meie blogi lehekülge.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU EI ÜKSKI TEINE
  Loodud maksimaalseks jõudluseks
  01 / 05
  Edasi
 • Väljapoole kinnituv aku
  Hoiab akut jahedana, et pakkuda seeläbi pikemat tööaega
  02 / 05
  Edasi
 • Toitehaldussüsteem
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja kestvuse
  03 / 05
  Edasi
 • Ainulaadne „Keep Cool“™ tehnoloogia
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • Uuenduslik kaarekujuline disain
  Alandab aku temperatuuri
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU