EGO on uuendustele rajatud ettevõte. Osana 1993. a rajatud rahvusvahelisest tootmisettevõttest, oleme laiendanud juhtmevaba tehnoloogia piire juba esimestest päevadest alates. Tänaseks oleme ühed maailma suurimad tööriistatootjad, tootes aastas üle 10 miljoni tööriista, müües oma toodangut 65 riigis üle kogu maailma.

kogu bensiinimootori võimsus
ilma bensiinita

Maailm on muutumas, kiiresti. Kogu meie ühiskond liigub fossiilkütustest eemale, vahetades need välja puhtama, rohelisema energia vastu. See on põhjuseks, miks me usume, et on aeg uue, nutikama meetodi jaoks, kuidas läbi aia- ja haljastustööde põristada.

EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta. EGO tööstusharu juhtiv kaarekujuline 56V liitiumaku tehnoloogia pakub uut jõudlustaset, andes teile usaldusväärse vajamineva võimsuse, et saaksite töötada, kuni töö tehtud saab.

Mugav kasutada, muljetavaldava tööaja ning kiire laadimisajaga, pakub see ülimat kasutusmugavust. Te ei pea enam bensiinijaama kütuse järele minema ega muretsema kergsüttivate vedelike ladustamise pärast.

EGO KAAREKUJULINE LIITIUMAKU PAKUB
TÖÖSTUSHARU SUURIMAT ENERGIAMAHTUVUST.

Meie unikaalne patenteeritud kaarekujuline liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku.

EGO POWER+ SÜSTEEM

Lugege tehnoloogia kohta, mis muudab EGO Power+ nii ainulaadseks. Meie patenteeritud 56V kaarekujuline liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku.

Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V kaarekujulisel liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Kaarekujuline ehitus tähendab, et keskmised elemendid ei ole teiste elementide sees ja ei kuumene üle, kui seadmega pikemalt tööd teha. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab meie unikaalne kaarekujuline disain kuumust tõhusamalt. EGO on ainus akusüsteem, mis kasutab kolmandat paralleelset elemendirida. See uuenduslik „3P” disain jaotab võimsuse ühtlaselt ridade vahel, nii et saab hakkama ka kõige keerulisemates tingimustes ja tagab parema jõudluse.

 

 • Keep Cool™ jahutustehnoloogia

  Mitte ainult uuenduslik kaarekujuline disain ei aita ülekuumenemist ära hoida. Kõik akuelemendid on ümbritsetud meie unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.
 • Intelligentne võimsus

  EGO Power+ kaarekujuline 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.
 • Väliselt paigaldatav aku

  Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.
 • Kiire laadimine

  See aku pole mitte ainult tööstusharu suurima energiamahtuvusega kaasaskantav aku. See tähendab ka seda, et kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ kaarekujuline Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.
 • Tõeline paindlikkus

  Üks ja sama kaarekujuline liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.
 • Meelerahu

  Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.
LEEBEM TEIE KÄTELE,
KÕRVADELE, RAHAKOTILE

JA KESKKONNALE.

EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada.

Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Maksumus laadimise kohta*
Maksumus liitri kohta**
€0.36
EGO Power+
€2.30
kasutades kahetaktilise mootori kütusesegu
€4.77
kasutades kahetaktilise mootori premium segu
EGO Power+
kasutades kahetaktilise mootori kütusesegu
kasutades kahetaktilise mootori premium segu
Maksumus päeva kohta
€0.36
€6.90
€14.31
Maksumus kuu kohta
€7.56
€144.90
€300.51
Maksumus aasta kohta
€90.72
€1,738
€3,606

*Laadimise maksumus vastavalt kilovattunni hinnale. **Kütusesegu maksumus. †Bensiini kogus vastab 3 liitrile päevas.

VÄHEM VIBRATSIOONI, VÄHEM MÜRA,
KASUTAJASÕBRALIKUM

Isikuid, kes kasutavad regulaarselt käeshoitavaid masinaid, ohustab käe-käsivarre vibratsiooni (HAV) sündroom. Tuntud ka ‘Vibratsiooni valgesõrmsuse’ nime all, põhjustab see veresoonte, närvide ja liigeste valulikke ja vigastavaid häireid. Ent HAV-sündroom on ennetatav. Üheks selle vältimise viisiks on valida tööriistad, mis vibreerivad vähem kui traditsioonilised bensiinil töötavad tööriistad - nagu näiteks EGO Power+ tootesarja tööriistad.

Disainitud just sellisel moel, et saaksite töötada mugavalt terve päeva

Sujuvalt töötava elektrimootoriga ja vähem liikuvate osadega on EGO Power+ muruniidukid, hekilõikurid, jõhvtrimmerid, võsalõikurid, kettsaed ja multitööriistad mõeldud töötamiseks madala vibratsioonitasemega, sageli alla määratud 2,5m/s2 kokkupuute rakendusväärtust (EAV) ja tugevasti allapool kokkupuute piirväärtust (ELV).

Samuti on nad palju vaiksemad

EGO Power+ tootesari on palju vaiksem kui bensiinimootoril töötavad alternatiivsed tööriistad, mis vähendab võimalike kahjustuste ohtu, eriti pikaajalise kasutamise korral.

NULL SAASTET
KASUTAMISE AJAL

Meie kaarekujuline liitiumaku pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, et ilma viimasega kaasnevate sekelduste ja mürgiste heitgaasideta

VÄHEM MÜRA JA
VÄHEM VIBRATSIOONI

EGO Power+ tööriistad töötavad sageli madalamal müra- ja vibratsioonitasemel kui traditsionaalsed bensiinimootoriga tööriistad

VÕIMSUS, MIS ÜLETAB
BENSIINIMOOTORI VÕIMSUSE
KERGE SEADISTUS
JA KÄIVITAMINE

Pole vaja kütusega täita; EGO Power+ tööriistade puhul klõpsake aku külge ja hakake tööle

MADALAMAD
KÄITUSKULUD

EGO Power+ toote kasutamise käituskulud ühes kuus on umbes samad mis kahetaktilise bensiinimootoriga tööriista kasutamise käituskulud ühes päevas

SÄÄSTA AEGA

Ei mingeid bensiijaama külastusi. Ei mingeid aega raiskavaid hooldetöid.

Pole vaja
bensiini ladustada

Selle asemel laeb EGO kiirlaadija akud täis 25 minutiga – vähemaga kui täislaetud akult saadud tööaeg

Kokkuvolditav, lihtsalt
ladustatav disain

Erinevalt rasketest bensiinimootoriga muruniidukitest muudab EGO Power+ muruniidukite kokkupandav disain nende ladustamise ja puhastamise lihtsaks

 • Suurepärane!

  Eelistasin EGO't teistele toodetele hoiustamise lihtsuse , 56v aku ning masina ja aku garantii tõttu.

  FredG
 • Veel üks suurepärane EGO toode!

  Pärast EGO 21 "iseliikuva muruniiduki ostmist ja kasutamist olen tuttav EGO toodete kvaliteediga. Ostsin täna EGO 24" hekilõikuri ja olin taas meeldivalt üllatunud EGO toodete kvaliteedi ja väärtuse üle.

  Chef101
 • Niiduk, trimmer + hekilõikur ja puhur kõik nr 1!

  Viimase kuu jooksul olen ostnud 4 EGO valmistatud toodet. Need kõik töötavad palju paremini, kui ma olen oodanud! Kõik akud on vahetatavad. Ostsin niiduki 7,5 akuga, kuid leidsin, et saan niita ka  vahetades 2.0 akut teistelt tööriistadelt. Niiduk töötab suurepäraselt, nii öösel, kui päeval! Olen müüdud EGO toodetele.

  Twitchl
 • Paneb kõik muud juhtmeta tööriistad WIMPY välja nägema!

  Esimene EGO-tööriist, mille ostsin muutis minu arvamust juhtmeta tööriistade kohta. 6 kuud hiljem kadestab kogu ümbruskond minu garaaži, mis on täis EGO tööriistu. Kogu liin on väga läbimõeldult kujundatud ja tundub väga tugev. Ostsin trimmeri ja hekipügaja ilma akuta ning kasutan puhuriga kaasas olnud akut.

  KiteArmy
 • Uue põlvkonna aiatehnika

  Mul on EGO puhur, hekilõikur ja  muruniiduk akuga, mis on nende toodete vahel vahetatav. Laadimine on kiire ja lihtne. Muruniiduk on hämmastavalt kerge ja niiske ilmaga ei tee murus rööpaid. See on nagu oleks saabunud uus põlvkond.

  Elderstatesman