ÜKS TÖÖRIIST, PALJU VÕIMALUSI
PSA1000

LISASEADE 25CM OKSASAAG

Lõikab oksad kiiresti ja tõhusalt läbi. See võimas postisae lisaseadme 25cm pikkuse latiga ja muljetavaldava 15 m/s ketikiirusega paneb teie aia peagi tippvormi. Manööverdage hõlpsasti ümber taltsutamatute okste, ilma nööri või bensiiniga kaasnevate probleemideta. Tööriist on kerge ja harjadeta mootor jõuotsas tähendab, et vibratsioon on vähenenud, mis annab teile nauditavama kogemuse.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 189.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

EGO multitööriista 10-tolline postisae lisatarvik on mõeldud selleks, et kasutaja saaks oksi kärpida ilma redelit kasutamata, vähendades sellega igapäevastest töödest tulenevat riski. Hoidke oma viljapuud kenasti korras, sest 25cm pikkune varras töötab koos 15 m/s kiirusega ketiga, mis ei ohusta pöördemomenti, et oksad hõlpsasti läbi lõigata. Puusaagile on paigaldatud 220 ml automaatne õlimahuti, mis hoiab keti vabalt töötamas, ning riba ja ketti saab vahetada AG1000 (riba) ja AC1000 (kett) vastu. Kuna tegemist on EGO tootega, võite oodata madalat vibratsiooni ja vähem müra, mis teeb meie tööriistad ohutumaks teie tervisele ja keskkonnale. Meie tooted on ka kerged ja tasakaalustatud, et anda kasutajale parem kogemus. Meie multitööriistu saab kasutada ühe- või kahekordse õlavarrega, et võimaldada maksimaalset mugavust.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU MITTE ÜKSKI TEINE
  Mõeldud maksimaalse jõudluse saavutamiseks
  01 / 05
  Edasi
 • VÄLJAPOOLE KINNITUV AKU
  Püsib jahedana pikemaajalise võimsuse saavutamiseks
  02 / 05
  Edasi
 • ENERGIAJUHTIMISSÜSTEEM
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja tööaja
  03 / 05
  Edasi
 • UNIKAALNE KEEP COOL™ TEHNOLOOGIA
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • UUENDUSLIK KUMER DISAIN
  Alandab temperatuuri kogu aku lõikes
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU