PIKAAJALISED GARANTIID
PIKAAJALISTELE TOODETELE

EGO-s oleme me uhked oma valmistatud toodete üle. Neil pole mitte ainult bensiinimootoriga sarnast võimsust, vaid on ka usaldusväärsed ja vastupidavad. 
Seetõttu on kõikidel meie toodetel pikendatud garantii*, millele võite loota.

Oleme oma tööriistade toimivuses nii kindlad, et pakume professionaalsetele kasutajatele 3-aastast garantiid Pro X tootevalikule ja 2-aastast garantiid 
professional tooteseeriale, kui tööriistad registreeritakse 30 päeva jooksul pärast ostmist. 

Kodukasutajatele pakume 5-aastast garantiid kõikidele tööriistadele ja 3-aastast garantiid akudele, kui need on registreeritud 30 päeva jooksul pärast ostmist.

MEIE EDASIMÜÜJATE TUGI

Üleriigilise EGO heakskiidetud teenindusmüüjate võrgustiku abil pole te kunagi vajalikust toest liiga kaugel. 
Saame valida teie vajadustele kõige sobivamad tööriistad, anda teile näost näkku nõu, kui seda vajate, ja pakkuda diagnostikateenust, et hoida oma tööriistu töökorras pikki aastaid.

TINGIMUSED

See garantii ei piira edasimüüjaga sõlmitud müügilepingust tulenevaid ostja õigusi ega kehtivaid seadusega sätestatud õigusi.

Defektset toodet parandatakse või vahetatakse tasuta, kui on võimalik veenduda, et puudused on põhjustatud materjali- või tootmisveast.

See garantii ei hõlma osi ega tarvikuid, mis võivad kasutamise ajal kuluda.

See garantii hõlmab ainult tavakasutuses tekkivaid defekte ega kata mis tahes rikkeid, rikkeid või defekte, mis tulenevad väärkasutusest, väärkasutusest (sh toote ülekoormamine üle jõu ja liigne kokkupuude veega või vihmaga), õnnetused, hooletussejätmine või nõuetekohase paigaldamise puudumine ja vale hooldus või ladustamine.

See garantii kehtib ainult algsele ostjale ja seda ei saa teisele iskikule üle anda.

See garantii ei kata kahjustusi, mis on tekkinud modifitseerimisest, muutmisest või volitamata remondist.

Garantiiga seotud pretensioonid tuleb esitada garantiiaja jooksul. Seade tuleb koos originaalse ostutõendiga (kus on märgitud ostukuupäev ja tootekirjeldus) tagastada edasimüüjale, 
kellelt seade algselt osteti. Kui see pole võimalik, kasutage sellel veebisaidil esitatud kontakte, et võtta ühendust oma volitatud EGO Power+ teeninduskeskusega.

Vigaseid EGO Power+ akusid EI TOHI saata ühegi kolmanda osapoole transpordisüsteemi kaudu, enne kui võtate ühendust jaemüüjaga, kust see osteti.

Igasugused pretensioonid peale garantii puuduste kõrvaldamiseks on välistatud. Seadme garantiiaega ei pikendata ega pikendata seadme parandamiseks kulunud aja võrra.


* Materjali- või tootmisveast põhjustatud defektide korral. See ei hõlma kulumist.
* Vastavalt toote registreerimisele ja iga -aastasele ülevaatusele/ hooldusele.
Täielikud tingimused on saadaval nõudmisel.