ÜKS TÖÖRIIST, PALJU VÕIMALUSI
HTA2000

LISASEADE 51CM HEKILÕIKUR (KOGUPIKKUS 155CM)

Kõrgete või madalate hekkide lõikamine on tehtud lihtsaks. 160cm kogupikkusega ja 12 reguleeritava lõikamisnurgaga saab seda lisaseadet hõlpsasti käsitseda, olenemata heki suurusest või kujust, et sellega hõlpsasti hakkama saada. Kokkuvolditud kujul on tööriist vaid 99cm pikk, mis tähendab, et see mahub hõlpsasti meie spetsiaalselt loodud mitmetööriistakotti (BMH1000), nii et ei pea muretsema hoiustamise pärast.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 269.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

Kogege EGO võimu ja võtke tagasi kontroll oma heki üle. EGO Power+ hekktrimmeri multitööriista lisaseadmega saate nautida juhtmevaba kasutamise vabadust, lisaks 12 reguleeritavat lõikamisnurka, mis aitavad teil saavutada soovitud lõpptulemust hõlpsasti. Kui teil on lühem hekk, on meil saadaval ka selle tööriista lühike versioon (HTA2000S), mille pikkus on kokku 120cm (40cm vähem kui selle tööriista puhul) ja mis pakub endiselt sama tera pikkust, kuid 9 reguleeritavat lõikamisnurka. Sellel on 51cm (20 tolli) laseriga lõigatud, teemantlihvitud terad, mis murravad läbi kõik tõrksad oksad, olenemata sellest, kas lõikate okaspuid, pööki, mändi või loorberit. Kui tuleb aeg hekki talveks tagasi lõigata, on see akutrimmer valmis ja valmis tegutsema. Lihtsalt kinnitage oma PH1400E elektritööriistale, lisage valitud EGO Power+ aku ja olete valmis.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU EI ÜKSKI TEINE
  Loodud maksimaalseks jõudluseks
  01 / 05
  Edasi
 • Väljapoole kinnituv aku
  Hoiab akut jahedana, et pakkuda seeläbi pikemat tööaega
  02 / 05
  Edasi
 • Toitehaldussüsteem
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja kestvuse
  03 / 05
  Edasi
 • Ainulaadne „Keep Cool“™ tehnoloogia
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • Uuenduslik kaarekujuline disain
  Alandab aku temperatuuri
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU