ÜKS TÖÖRIIST, PALJU VÕIMALUSI
PH1400E

KOMBIMOOTOR (ÜMARKÄEPIDE)

Valmis igaks tööks, olgu see suur või väike - meie multitööriistade süsteem on tänu oma mitmekülgsusele üks populaarsemaid tooteid nii professionaalsete kui ka kodukasutajate seas. Võimendipea saab ühendada mis tahes EGO akuga, et tagada teile vajalik võimsus. Lihtne ja turvaline tööriistavaba ühendusmehhanism tähendab, et lisaseadmete vahel vahetamine pole kunagi varem olnud nii lihtne, mis tähendab, et saate oma ülesanded kiiremini lõpule viia.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 269.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

Võime lahendada mis tahes ülesannet. PH1400E on kõigi EGO Power+ multitööriistade lisaseadmete jõuallikas. Olgu tegemist muru trimmerdamise, muru servade lõikamise, hekkide lõikamise, okste saagimise, pinnase harimise või terrassi puhastamisega, akutoitel töötav multitööriistade võimsuspea on valmis igaks tööülesandeks. Taga paigaldatud, kerge ja suure kasuteguriga harjadeta mootor annab teile vajaliku võimsuse ning muutuva kiiruse päästik ja kahe kiiruse vahemiku valija annab teile rohkem kontrolli juhtimise üle. Juhtimisest rääkides on juhtmeta mootoripea varustatud reguleeritava silmusekäepidemega, mis annab teile paindlikkuse töötada teile kõige mugavamas asendis. Täiendava mugavuse tagamiseks saate selle mitmetööriista elektritööriista ostmisel ka ühe õlavarrega, mida on lihtne kinnitada ja mis ühildub paljude meie toodetega. Vastupidavaks ehitatud massiivne terasest ajamivõlli on vastupidav ja tugev, nii et te ei pea muretsema tööriista proovilepaneku pärast. Meie professionaalse tootesarja kuuluva tööriistana saate kasutada 5-aastast kodumaist ja 2-aastast professionaalset garantiid. Garantii saamiseks registreerige toode lihtsalt 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU EI ÜKSKI TEINE
  Loodud maksimaalseks jõudluseks
  01 / 05
  Edasi
 • Väljapoole kinnituv aku
  Hoiab akut jahedana, et pakkuda seeläbi pikemat tööaega
  02 / 05
  Edasi
 • Toitehaldussüsteem
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja kestvuse
  03 / 05
  Edasi
 • Ainulaadne „Keep Cool“™ tehnoloogia
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • Uuenduslik kaarekujuline disain
  Alandab aku temperatuuri
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU