ÜKS TÖÖRIIST, PALJU VÕIMALUSI
PH1420E

KOMBIMOOTOR (SÜSINIKKIUST TORU & ÜMARKÄEPIDE)

Võimaldage võimsust meie uue, intelligentsema süsinikkiust Power Head'iga. Ühildub meie uusima Line Trimmeri lisaseadmega ja kõigi olemasolevate Multi-Tool lisaseadmetega.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 329.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

EGO Power+ Multi-Tool on välistööriist, ilma milleta ei saa hakkama. Ühe jõuseadme ja suure hulga kõrgtehnoloogiliste lisaseadmete abil saate hõlpsasti hakkama iga aiatööga, alates muru trimmerdamisest, muru servadest, hekkide lõikamisest, okste saagimisest, mulla harimisest kuni terrassi pühkimiseni. Erinevate tööde vahel vahetamine on lihtne tänu iga lisaseadme turvalisele tööriistavabale ühendussüsteemile. Ja tänu meie süsinikkiust pikendusvardale ei ole ka kõige raskemini ligipääsetavad kohad Multi-Tool'ile väljakutse. Koos 56V ARC Lithium™ akuga on teil olemas kogu vajalik võimsus, ilma bensiinijõuga kaasneva müra, lärmi ja heitmeteta.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU EI ÜKSKI TEINE
  Loodud maksimaalseks jõudluseks
  01 / 05
  Edasi
 • Väljapoole kinnituv aku
  Hoiab akut jahedana, et pakkuda seeläbi pikemat tööaega
  02 / 05
  Edasi
 • Toitehaldussüsteem
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja kestvuse
  03 / 05
  Edasi
 • Ainulaadne „Keep Cool“™ tehnoloogia
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • Uuenduslik kaarekujuline disain
  Alandab aku temperatuuri
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU