PRIVAATSUSPOLIITIKA

1. MIDA TEEME TEIE ANDMETEGA?

Kui ostate meie poest midagi, kogume ostu -müügi protsessi osana teie poolt meile antud isikuandmeid, näiteks teie nime, aadressi ja e -posti aadressi.

Kui te meie poodi sirvite, saame automaatselt ka teie arvuti Interneti -protokolli (IP) aadressi, et anda meile teavet, mis aitab meil teie brauserit ja operatsioonisüsteemi tundma õppida.

E -posti turundus (kui see on kohaldatav): teie loal võime saata teile e -kirju meie poe, uute toodete ja muude värskenduste kohta.
----

2. TINGIMUSTEGA NÕUSTUMINE

Kuidas te minu nõusoleku saate?

Kui esitate meile isikuandmeid tehingu lõpuleviimiseks, oma krediitkaardi kinnitamiseks, tellimuse tegemiseks, kohaletoimetamise korraldamiseks või ostu tagastamiseks, anname mõista, et nõustute meie andmete kogumisega ja kasutamisega ainult sel konkreetsel põhjusel.

Kui me küsime teie isikuandmeid mõnel teisel põhjusel, näiteks turundus, küsime teilt otse teie selget nõusolekut või anname teile võimaluse ei öelda.

Kuidas ma oma nõusoleku tagasi võtan?

Kui pärast valiku tegemist muudate meelt, võite igal ajal tagasi võtta oma nõusoleku, et saaksime teiega ühendust võtta teie teabe jätkamiseks, kasutamiseks või avalikustamiseks, võttes meiega ühendust aadressil:

EGO Office
Unit 8, Anglo Office Park
Lincoln Road
High Wycombe
HP12 3RH
United Kingdom

 
3. AVALIKUSTAMINE

Võime teie isikuandmeid avalikustada, kui me oleme seadusest tulenevalt kohustatud või kui te rikute meie teenusetingimusi.

4. KOLMANDATE OSAPOOLTE TEENUSED

Üldiselt koguvad, kasutavad ja avalikustavad meie kasutatavad kolmanda osapoole teenusepakkujad teie teavet ainult sellises ulatuses, mis on vajalik meile osutatavate teenuste osutamiseks.

Kuid teatud kolmandate osapoolte teenusepakkujatel, näiteks makselüüsidel ja muudel maksetehingute töötlejatel, on oma privaatsuspoliitika teabe osas, mida me peame neile ostmisega seotud tehingute jaoks esitama.

Nende pakkujate jaoks soovitame teil lugeda nende privaatsuspoliitikat, et saaksite aru, kuidas need pakkujad teie isikuandmeid käsitlevad.

Pidage eelkõige meeles, et teatud teenusepakkujad võivad asuda või neil on rajatised, mis asuvad teises jurisdiktsioonis kui teie või meie. Seega, kui otsustate jätkata tehinguga, mis hõlmab kolmanda osapoole teenusepakkuja teenuseid, võidakse teie teabe suhtes kohaldada selle jurisdiktsiooni (te) seadusi, kus see teenusepakkuja või selle rajatised asuvad.

Näiteks kui asute Saksamaal ja teie tehingut töödeldakse Ühendkuningriigis asuva maksevärava kaudu, võidakse teie tehingu lõpuleviimiseks kasutatud isiklikke andmeid vastavalt Ühendkuningriigi õigusaktidele avalikustada.

Kui lahkute meie poe veebisaidilt või suunatakse teid kolmanda osapoole veebisaidile või rakendusse, ei reguleeri teid enam see privaatsuspoliitika ega meie veebisaidi teenusetingimused.

Lingid

Kui klõpsate meie poe linkidel, võivad nad teid meie saidilt eemale suunata. Me ei vastuta teiste saitide privaatsuspraktika eest ja soovitame teil lugeda nende privaatsusavaldusi.

5. TURVALISUS

Teie isikuandmete kaitsmiseks võtame mõistlikke ettevaatusabinõusid ja järgime tööstusharu parimaid tavasid tagamaks, et see ei ole sobimatult kadunud, väärkasutatud, juurdepääsetav, avalikustatud, muudetud või hävitatud.

Kuigi ükski Interneti või elektroonilise salvestamise viis ei ole 100% turvaline, järgime me tunnustatud tööstusstandardeid.

6. KÜpsised

Siin on nimekiri küpsistest, mida me kasutame. Oleme need siin loetlenud, et saaksite valida, kas soovite küpsistest loobuda või mitte.

 _session_id, unikaalne märk, istungjärk, võimaldab Shopify'l salvestada teavet teie seansi kohta (viitaja, sihtleht jne).

 _shopify_visit, andmeid pole, püsib 30 minutit pärast viimast külastust, kasutab meie veebisaidi pakkuja sisemise statistika jälgija külastuste arvu registreerimiseks

 _shopify_uniq, andmeid pole, aegub järgmise päeva keskööl (külastaja suhtes), loendab ühe kliendi poekülastuste arvu.

ostukorv, unikaalne märk, püsib 2 nädalat, salvestab teie ostukorvi sisu kohta teabe.

 _secure_session_id, unikaalne märk, istungjärk

 storefront_digest, unikaalne žetoon, määramatu Kui kauplusel on parool, kasutatakse seda, et määrata, kas praegusel külastajal on juurdepääs.

7. LEPINGUAEG

Seda saiti kasutades kinnitate, et olete oma osariigis või provintsis vähemalt täisealine või olete oma osariigis või provintsis täisealine ja olete andnud meile oma nõusoleku mis tahes oma alaealisi ülalpeetavaid selle saidi kasutamiseks.

8. MUUDATUSED PRIVAATSUSPOLIITIKAS

Jätame endale õiguse seda privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, seega vaadake see sageli üle. Muudatused ja täpsustused jõustuvad kohe pärast nende avaldamist veebisaidil. Kui teeme selles poliitikas olulisi muudatusi, teavitame teid siin selle uuendamisest, et oleksite teadlik sellest, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel tingimustel, kui üldse, kasutame ja/või avalikustame seda.

Kui meie kauplus omandatakse või ühendatakse mõne teise ettevõttega, võidakse teie teave edastada uutele omanikele, et saaksime teile toodete müüki jätkata.

KÜSIMUSED JA KONTAKTINFO

Kui soovite: pääseda juurde, parandada, muuta või kustutada mis tahes isikuandmeid, mis meil on teie kohta, registreerida kaebuse või soovite lihtsalt rohkem teavet, võtke ühendust meie privaatsuseeskirjade järgimise eest vastutava ametnikuga aadressil

YouTube

Oma veebisaidil kasutame veebipakkumistes sisu niinimetatud manuseid. Klassikaline manustamine on näiteks YouTube'i platvormil olev video.

YouTube'i sisu manustamisel kasutatakse tehnilist protsessi, mida nimetatakse raamimiseks. Raamimine kirjeldab YouTube'i HTML-i lingi lisamist veebisaidi koodi, et luua kolmanda osapoole saidil raam, mis võimaldab esitada YouTube'i serveritesse salvestatud videot.

Kasutame YouTube'i loodud raamimiskoode täiustatud privaatsusrežiimis. YouTube'i esitatud teabe kohaselt on küpsiste tegevus ja sellest tulenev andmete kogumine seotud ainult video enda taasesitusega. Seetõttu on andmete kogumine raamitud sisuga veebisaidi kasutamisel keelatud.

YouTube'i sisu esitamiseks vajame Teie nõusolekut (EL-i GDPR artikli 6 lõike 1 punkt a), mille saate anda (kui te pole seda veel oma küpsisevaliku raames teinud), kasutades selleks nuppu video vastavas osas. Klõpsates esitusnupul, nõustute Teie IP-aadressi ülekandmisega YouTube'i (YouTube, LLC 901 Cherry Ave. San Bruno, CA 94066 USA) ja teenusepakkujaga, kes salvestab küpsiste valiku Teie brauserisse. Videote kuvamiseks on lubatud  ka Google Fonts, nii et  Teie nõusolek laieneb ka sellele teenusele. Teie mugavuse huvides kehtib Teie nõusolek 30 päeva ja see salvestatakse kohalikku salvestusobjekti, mille salvestame Teie brauseris. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta

EGO
Unit 8, Anglo Office Park
Lincoln Road
High Wycombe
HP12 3RH
United Kingdom