LM2021E-SP

50 cm niidulaiusega iseliikuv muruniiduk

  • Koos 5,0 AH aku ja kiirlaadijaga
Hind
949.00
Share this product

50cm lai lõiketera sobib ideaalselt täpseks lõiketööks keskmise ning suurema pindaladega aedades. Niiduk on iseliikuv, käepidet saab reguleerida kolmele eri kõrgusele, mis tähendab, et see sobib hästi ka kalde all pindade hooldamiseks. 60L kogumiskott, teraskorpus, komplektis olev 5.0Ah aku ja kiirlaadija teevad sellest professionaalse tööriista.

Tootekirjeldus

LM2021E-SP niiduk on oma harjavaba mootoriga vaiksem, kui bensiinijõul töötava mootoriga analoog ning ei erita töötades heitgaase. Seade on varustatud 50cm laiuse lõiketera ning iseveoga, mis tähendab, et see sobib ka suuremate ning ka kalde all pindade hooldamiseks. Niidukiga tuleb kaasa 5.0Ah aku, mis võimaldab niita kuni 700m2 ühe niidukorraga. Aku aitab taas täita kiirlaadija. Lõikekiirust reguleeritakse automaatselt, mis aitab saavutada vähemalt bensiinimootoriga sarnase võimssusteguri.
LM2021E-SP kolm-ühes funktsionaalsus võimaldab sellega nii muru koguda, multšida kui ka küljelt väljutada. 6 niidukõrgust võimaldavad valida täpselt selle niidutaseme, mis hetkevajadustele kõige paremini vastab, seetõttu jääb niidutulemus alati muru toitev ja ka silmale ilus vaadata.
Varustatuna teraskorpusega, saab kindel olla, et niidurõõmu jagub aastateks.

Dokumendid ja kasutusjuhendid

Download Related Documents

Kas Sul juba on EGO Power+ seade? Registreeri see 30 päeva jooksul peale ostu, et aktiveerida lisagarantii

Registreeri seade
Dokumendid ja kasutusjuhendid