ZT4201E-L

Z6 Nullpöörderaadiusega akumurutraktor (Komplekt)

Hind
5499.00
Share this product

Z6 on maailma esimene akutraktor, mille toiteallikateks on tavaliste EGO 56V akutoodete akud. Kokku on võimalik sinna panna korraga kuni 6 akut, mille Peak Power+TM tehnoloogia tagab bensiinimootoriga võrreldava jõudluse.

Tootekirjeldus

EGO Power+ 107cm Z6 nullpöörderaadiusega akumurutraktor on midagi ennenägematut

Nimelt on tegemist esimese akutoitel murutraktoriga, millele sobivad samad akud, mis kõigile teistele EGO Power+ seeria toodetele. Kokku mahub Z6 pesadesse 6 Peak Power+TM süsteemiga EGO 56V kaare-kujulist liitiumakut.

Z6 on võrreldav 22 hobujõuga bensiinimootoriga murutraktoriga – ta on võimeline liikuma kuni 12,8 km/h ja niitma kuue 10Ah akuga kuni 12000m2.

Madala raskuskeskme ja tasakaalustatud disainiga Z6 muudab harjumuspärase hüpleva sõidukogemuse nii sujuvaks, et Sa peaaegu ei tunnegi ebatasasusi niites künklikumat ala või läbides keerulisi niidukoridore. Ei ole vahet, milline on pinnas, kasutajale vastavalt kohaldatav hüdrauliline istmevedrustuse süsteem tagab igal juhul sujuva ja stabiilse sõidukogemuse.

Tööstusharu juhtiv laadimiskiirus võimaldab laadida korraga neli 10Ah akut ainult 2 tunniga, mis teeb ta konkurentidest neli korda kiiremaks. Jahutusventilaatori aktiivne süsteem toetab akude kiiret laadimist ilma ülekuumenemata ja laadija seinakinnitus võimaldab ruumi kokkuhoidu.

Intuitiivne LCD ekraan võimaldab kohandada liikumist vastavalt oma soovile valides kolme erineva sõidurežiimi vahel – Standard igapäevaseks tavakasutamiseks, Control töötamaks keerukamal niidupinnal ja Sport suurema tasase pindala kiireks niitmiseks.

Ergonoomilise juhthoova abil saab hõlpsasti ühe käega valida kümne erineva niidukõrguse vahel, mille abil saavutad 2,5-10cm niidutulemuse vastavalt oma eelistustele. Täiusliku niidutulemuse kindlustab kolm-ühes valik, mida teha niidetud murujäägiga: peenestada, kasutada külgväljaviset või koguda kokku (kogumisvarustus on müügil eraldi).

32 intensiivset LED tuld valgustavad kehvades nähtavusoludes juhi vaateväljast iga nurga 360 kraadi ulatuses. Z6 akutraktori standardvarustusse kuuluvad lisaks veel kaks joogitopsi hoidjat, mahukas hoiulaegas koos spetsiaalse telefonihoidja ja USB laadimispesaga, tagades võimalikult mugava niiduelamuse.

Dokumendid ja kasutusjuhendid

Download Related Documents

Kas Sul juba on EGO Power+ seade? Registreeri see 30 päeva jooksul peale ostu, et aktiveerida lisagarantii

Registreeri seade
Dokumendid ja kasutusjuhendid