LIHTSAM HEKKIDE PÜGAMINE, KUI KUNAGI VAREM
HTX7500

PRO X HEKILÕIKUR 75CM

75cm Pikkune tera tähendab, et see tööriist sobib ideaalselt laiemate ja suuremate hekkide lõikamiseks ning muutuva kiiruse funktsioon võimaldab teil vajaduse korral täielikult kontrollida lisajõudu. Suur 33 mm tera vahe võimaldab rohkem varsi tera sisse koguda ja ühe liigutusega ära lõigata. See tööriist ühildub EGO Power+ seljakoti või Pro X rakmetega.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 469.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

Lõikab puhtamalt, töötab kauem. Teeb hekkide lõikamise lühikeseks tööks. Spetsialistidele mõeldud hekktrimmer HTX7500 on täpselt konstrueeritud, et saada hõlpsasti hakkama ka kõige raskemate hekkidega. 75cm lõikepikkusega saate hõlpsasti keskenduda suurte hekkide korrastamisele, kusjuures ainulaadne käepide ja päästikukonstruktsioon on soodne, et üleminek vertikaalse ja horisontaalse lõikamise vahel oleks hõlbus. Kvaliteetsed EGO Power+ terad on valmistatud laseriga lõigatud terasest, mille servad on teemantlihvitud, et tagada kõige puhtam lõige ja edendada tervislikumat hekki. Sellel tööriistal on kahepoolne lõikamine, mis võimaldab teil töötada mõlemas suunas, mis vähendab oluliselt hekke lõikamise aega. Mis puutub võimsusesse, siis meie BAX1500 akuga on tööaeg kuni 380 minutit. See seljakoti aku on kasulik, kui tegemist on tervislikuma tööga, ilma pingete, luu- ja lihaskonnaprobleemide või heitmeteta. Oleme meie tööriistade jõudluses kindlad ja meie Pro X-seeria osana on sellel tööriistal (kui see on registreeritud 30 päeva jooksul pärast ostmist) 3-aastane professionaalne garantii.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU MITTE ÜKSKI TEINE
  Mõeldud maksimaalse jõudluse saavutamiseks
  01 / 05
  Edasi
 • VÄLJAPOOLE KINNITUV AKU
  Püsib jahedana pikemaajalise võimsuse saavutamiseks
  02 / 05
  Edasi
 • ENERGIAJUHTIMISSÜSTEEM
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja tööaja
  03 / 05
  Edasi
 • UNIKAALNE KEEP COOL™ TEHNOLOOGIA
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • UUENDUSLIK KUMER DISAIN
  Alandab temperatuuri kogu aku lõikes
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU