HEKID LIHTSAKS TEHTUD
HT5100E

51cm Hekipügaja

Olles osa EGO profiseeriast, on HT5100E sobilik kitsamate hekkide lõikamise jaoks, sobides siiski tugevate okstega heki piiramiseks. Lühem lõikamispikkus on mugav kujundatud hekkide kontuuride järgimiseks. Pööratav tagumine käepide lisab veelgi täpsust ja mugavust täpsema töö juures. Kaheastmeline kiiruslüliti annab võimaluse vajadusel võimsust lisada.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 289.00

Tehnilised andmed

Pinge56 V
Show all

Full Product Description

HT5100E on juhtmevaba hekitrimmer, mis sobib eriti hästi tööks kitsastes tingimustes. 33cm topelttera võimaldab eriti efektiivset lõikamist. 45° ja 90° mõlemale poole pööratav käepide ning kaheastmeline kiirusereguleerimine muudavad seadme käsitsetmise mugavaks. Terakaitse peatab koheselt mootori töö, kui peaksite töö käigus näiteks aia vms. takistusega kokku puutuma. Elektripidur peatab mootori töö, kohe kui päästik vabastada.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  Annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on insener-tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest parem ja on võimeline ületama bensiiniga töötamist. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud on vahetatavad kogu EGO akusarjas - seega on olemas aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Küpsete, turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni kuuluva ettevõttena oleme uhked oma parimate tavade üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu juhtivaid garantiisid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile töötada õues.

BATTERY FEATURES

 • AKU NAGU ÜKSKI TEINE
  Mõeldud maksimaalse jõudluse saavutamiseks
  01 / 05
  Next
 • VÄLISELT PAIGALDATUD AKU
  Jääb jahedaks pikemaajalise mõju saavutamiseks
  02 / 05
  Next
 • ENERGIAJUHTIMISSÜSTEEM
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja tööaja
  03 / 05
  Next
 • UNIKAALNE "KEEP COOL"™ TEHNOLOOGIA
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Next
 • UUENDUSLIK KUMER DISAIN
  Alandab temperatuuri aku lõikes
  05 / 05
  Start
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
LÜLITUB AKULE JA ISTUTAB SAMAL AJAL PUU.