LIHTSAM HEKKIDE PÜGAMINE, KUI KUNAGI VAREM
HTX6500

PRO X HEKILÕIKUR 65CM

Professionaalidele mõeldud HTX6500 Pro X 65cm hekktrimmer on täpselt konstrueeritud, et tulla toime kõige raskemate hekkidega. Kahepoolsed lõiketerad aitavad hävitada metsikuid varsi ja oksi ning muutuva kiiruse abiga ka raskemaid laike. Harjadeta mootor on töö ajal sujuv ja vaikne ning käigukast annab teile kogu vajaliku võimsuse, ilma bensiinimootori vibratsiooni, heitgaaside ja mürata. Seda saab kasutada koos BAX1500 Pro X seljakotiakuga, mis annab teile kuni 420 minutit lõikamist ühe laadimisega.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 439.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

Meie Pro X akutrimmer teeb hekkide lõikamise lühikeseks tööks tänu puhtamale lõikele ja pikemale tööajale. HTX6500 on varustatud kõigega, mida vajate igapäevaselt nõutava tippkvaliteediga viimistluse saavutamiseks. See on konstrueeritud ainulaadse käepideme ja päästiku süsteemiga, mis võimaldab teil hõlpsasti vahetada vertikaalse ja horisontaalse lõikamise vahel - midagi, millega te igapäevaselt kokku puutute. Tööriista töötab kahe päästiku funktsiooniga ja see töötab ainult siis, kui mõlemad päästikud on vajutatud, mis teeb selle käsitsemise trimmide vahel turvalisemaks. Sellel tööriistal on 65cm pikkune lõiketera, mis on laseriga lõigatud, teemantlihvitud. Valmistatud terasest, on need piisavalt vastupidavad, et tagada kõige puhtam lõige, mistõttu soodustavad tervislikumat hekki. Tera ots on kaitstud, mis aitab vältida terade kahjustamist aedade ja müüride poolt. Bensiiniga aiatööriistad kujutavad endast kasutajatele teatavaid riske. Vaiksemad, kergemad, väiksema vibratsiooniga ja täiesti ilma mürgiste aurudeta EGO akutööriistad on loodud nii, et need on kasutajale ja keskkonnale sõbralikumad, ilma et see tooks kaasa väiksemat jõudlust. Lisaks mugavusele ja tervislikele eelistele tähendab akutööriistade madalam müratase, et neid saab kasutada aegadel ja kohtades, kus bensiinimootoriga seadmed oleksid muidu keelatud või häiriksid - varahommikuti tundlike alade, näiteks haiglate, koolide ja külastuskohtade läheduses.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU MITTE ÜKSKI TEINE
  Mõeldud maksimaalse jõudluse saavutamiseks
  01 / 05
  Edasi
 • VÄLJAPOOLE KINNITUV AKU
  Püsib jahedana pikemaajalise võimsuse saavutamiseks
  02 / 05
  Edasi
 • ENERGIAJUHTIMISSÜSTEEM
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja tööaja
  03 / 05
  Edasi
 • UNIKAALNE KEEP COOL™ TEHNOLOOGIA
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • UUENDUSLIK KUMER DISAIN
  Alandab temperatuuri kogu aku lõikes
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU