CS1800E

45CM KETTSAAG

Hind
329.00
Share this product

Ego Power+ CS1800E juhtmevaba mootorsaag kasutab juhtplaati pikkusega 45cm, millel kett liigub kiirusega 20 m/s. Selle seadme abil on kegelt võimalik läbi lõigata paksemaid oksi ja palke. Automaatne ketipingutus ning ketiõlitus teevad töötamise muretuks.

Tootekirjeldus

CS1800E akumootorsae harjavaba mootor annavad koostöös tulemuseks 20m/s ketikiiruse. See võimaldab lõigata suuri oksi ning palke paksusega kuni 45cm. Saeketi pingutamine toimub vedrusüsteemi abil automaatselt. Lisaturvalisuse annab ketipidur, mis peatab iga tagasilöögi korral keti murdosasekundi jooksul.
Ära märkimist väärivad ka vajalikud funktsioonid: LED-tuled, mis aitavad näha töötades pimeneval ajal või hämarates paikades; langetushambad sae küljel ning 200ml automaatse ketiõlitusega ketiõlireservuaar.

Ühe aku abil saab kasutada mitut tööriista. Kõik EGO Power+ 56V Arc Lithium akud töötavad kõikide EGO+ seadmetega. Kõik akud töötavad kõikides seadmetes täiel võimsusel. Harjavaba mootor hoiab vibratsiooni ning mürataseme madalal, vähendades seeläbi vibratsiooni kätele ning mürakahjustuse ohtu kuulmisele.

Dokumendid ja kasutusjuhendid

Kas Sul juba on EGO Power+ seade? Registreeri see 30 päeva jooksul peale ostu, et aktiveerida lisagarantii

Registreeri seade