•  
CS1401E

35cm Kettsaed

  • KOMPLEKTIS 2,5AH AKU JA TAVALAADIJA
Hind
399.00
Share this product

EGO Power+ CS1401E juhtmevaba mootorsaag on äärmiselt võimekas. 35cm juhtplaadiga on võimalik lõigata oksi ning keskmise suurusega halge. Keti kiiruseks on 13.5m/s, turvalisust aitab tagada ketipidur. Komplektis on ka 2.5Ah aku ning standardlaadija.

Tootekirjeldus

CS1401E akumootorsae harjavaba mootor ja 35cm juhtplaat annavad koostöös tulemuseks 13.5 m/s ketikiiruse. Idealne mootorsaag aias kasutamiseks ning okste ja keskmise paksusega (kuni 35cm) halgude lõikamiseks.Tänu madalale vibratsioonile ning toitejuhtme puudumisele on lihtne igat lõiget täpselt kontrollida.
Kasutades 2.5Ah akut kaalub mootorsaag 5kg ning võimaldab teha 130 täiskiirusel lõiget. Komplektis sisalduv standardakulaadija võimaldab aku täis laadida 50 minuti jooksul. Keti pingutamine toimub tööriistavabalt ning selle õlitamine automaatselt. Õlipaagi suuruseks on 150ml. Õlitaset saab kontrollida läbi kontrollakna.

Ühe aku abil saab kasutada mitut tööriista. Kõik EGO Power+ 56V Arc Lithium akud töötavad kõikide EGO+ seadmetega. Kõik akud töötavad kõikides seadmetes täiel võimsusel. Harjavaba mootor hoiab vibratsiooni ning mürataseme madalal, vähendades seeläbi vibratsiooni kätele ning mürakahjustuse ohtu kuulmisele.

Dokumendid ja kasutusjuhendid

Download Related Documents

Kas Sul juba on EGO Power+ seade? Registreeri see 30 päeva jooksul peale ostu, et aktiveerida lisagarantii

Registreeri seade
 
Dokumendid ja kasutusjuhendid