CHV1600E

1600 W mitme pordiga laadija

Hind
329.00
Share this product

Mugavuse huvides seinale paigaldatud mitme pordiga laadija töötab koos mitme pordiga laadimisümbrise ja ZT4200E-L nullpöördega sissesõiduniidukiga. Kui olete toiteallikaga ühendatud, ühendage akude laadimise alustamiseks lihtsalt juhe mitme pordiga laadimisümbrisega või otse Z6 nullpöördega niidukiga.

Tootekirjeldus
Võimaldab laadida kuni kuut EGO akut korraga. Kasutamiseks otse CHU6000 mitme pordiga laadimisümbrisega või ühendage otse Z6 nullpöördega niidukiga, et laadida korraga kuni kuus EGO akut.

Intelligentne toitehaldus tähendab, et see suudab esmalt leida kõige madalama laenguga aku, viia see teiste akudega samale tasemele ja seejärel laadida neid kõiki sama kiirusega kuni täis. Tööstusharu kiireim laadija laeb 6 x 10Ah akut täielikult vaid 2 tunniga – see on 4 korda kiirem kui konkurentidel.

Aktiivne jahutusventilaatori süsteem toetab kiiret laadimist ilma ülekuumenemiseta ning seinale kinnitatav mitme pordiga laadija võimaldab teil hoida oma kuuri või garaaži põrandat korras, kuna see eemaldab vajaduse kasutada mitut laadijat korraga.

Valiku kõige kergemast 2,5Ah kuni suurima 12Ah-ni, akude mahu suurenedes väheneb ka võimsus ja tööaeg. Z6-sse või mitme pordiga laadimisümbrisesse mahub igas suuruses aku, nii et olenevalt laaditavate akude mahutavusest on täislaadimise aeg erinev.
Tehnilised andmed
Input Power1,600 W
Output Voltage56 V
Dokumendid ja kasutusjuhendid

Download Related Documents

Kas Sul juba on EGO Power+ seade? Registreeri see 30 päeva jooksul peale ostu, et aktiveerida lisagarantii

Registreeri seade
Dokumendid ja kasutusjuhendid