CHU6000-K0004

Multi-Port Charging Case (Kit)

Hind
849.00
Share this product

EGO professionaalne mitme pordiga laadimiskohver laeb korraga kuni kuue EGO kaasaskantava aku kombinatsiooni – ideaalne professionaalsetele kasutajatele. Selle komplekti kuuluva 1600 W laadija kasutamisel on 6x 10,0 Ah akude laadimisaeg umbes 3 tundi.

Tootekirjeldus

Laadige meie mitme pordiga laadimisümbrisega korraga kuni 6 EGO akut. Hingedega kaane, täiendava hoiuruumi ja ratastel komplektiga sobib see suurepäraselt teie töökohale transportimiseks, kui olete professionaalne kasutaja, ning suurepärane ohutuks ja puhtaks ladustamiseks olenemata teie kasutusest.

Intelligentne toitehaldussüsteem tuvastab, milline aku on kõige vähem laetud, käivitab selle, kuni see ühtib teiste laadimistasemega, ja seejärel laadib neid kõiki üheaegselt, kuni see on täis. 1600 W mitme pordiga laadijat saab hoida oma kuuri või garaaži seinal, kasutades selle all olevat ruumi laadimisümbrise paigutamiseks.

6x 10,0 Ah aku laadimisaeg mitme pordiga laadimisümbrises, kui seda kasutatakse koos 1600 W laadijaga, on tühjast täislaadimiseni umbes 3 tundi. Erineva akude kombinatsiooni laadimisel on laadimisaeg erinev, kuid see paneb teid siiski kiiresti liikuma.

Dokumendid ja kasutusjuhendid

Download Related Documents

Kas Sul juba on EGO Power+ seade? Registreeri see 30 päeva jooksul peale ostu, et aktiveerida lisagarantii

Registreeri seade
Dokumendid ja kasutusjuhendid