ÕIGE VÕIMSUSASTE IGA ÜLESANDE JAOKS
CH5500E

KIIRLAADIJA 550W

Kui on aeg laadida, on EGO Power+ 56V ARC Lithium™ aku kõige kiirem, eriti koos meie kiirlaadijaga! Saavutage täislaadimine vaid 30 minutiga. 360° AIRFLOW hoiab aku jahedana, mis tagab kiirema laadimisaja.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 109.00

Tehnilised andmed

Show all

TOOTEKIRJELDUS

Tühjalt täielikult laetud vaid 30 minutiga. Meie kiirlaadija suudab taaselustada kõigi meie Professional-seeria liitium-ioonakude kasutusiga. Intelligentne aku juhtimissüsteem jälgib pidevalt iga elemendi võimsust ja temperatuuri, et pakkuda kõige tõhusamat ja kiiremat laadimist. ainulaadne kahekordne ventilaatoriga jahutatud laadimissüsteem töötab nii, et aku alustab laadimist kiiremini ja lõpetab laadimise kiiremini. See tähendab, et aku laadimiseks kuluv aeg on sageli lühem kui täislaadimisega saadav tööaeg. Kasulik LED-laadimise/diagnostika indikaator annab teile teada laadimise edenemisest ja laadimise seisust.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  EGO annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest üle ning on võimeline ületama bensiinimootoriga masinaid. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud sobituvad kogu EGO akusarjaga - nii on Teil olemas üks aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni ettevõttena oleme uhked oma tavade ja praktika üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses lausa nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu kõige pikemaid garantiiaegasid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile.

AKU OMADUSED

 • AKU NAGU MITTE ÜKSKI TEINE
  Mõeldud maksimaalse jõudluse saavutamiseks
  01 / 05
  Edasi
 • VÄLJAPOOLE KINNITUV AKU
  Püsib jahedana pikemaajalise võimsuse saavutamiseks
  02 / 05
  Edasi
 • ENERGIAJUHTIMISSÜSTEEM
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja tööaja
  03 / 05
  Edasi
 • UNIKAALNE KEEP COOL™ TEHNOLOOGIA
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Edasi
 • UUENDUSLIK KUMER DISAIN
  Alandab temperatuuri kogu aku lõikes
  05 / 05
  Alusta
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
KASUTAGE MEIE AKUTÖÖRIISTU NING ISTUTAME SEELÄBI PUU