ÕIGE VÕIMSUS IGA ÜLESANDE JAOKS
ACA1000

Laadimisadapter

Ühendage kiirlaadija vooluvõrku, et ühendada toide mitme pordiga laadimisümbrisega.

Tooteinfo ja kirjelduse leiad altpoolt

Share this product
Hind 149.00

Full Product Description

Laadige meie ACA1000 laadimisadapteriga korraga kuni kuut EGO akut ilma mitut laadijat vajamata. Ühildub CHU6000 mitme pordiga laadimisümbrisega ja meie kiirlaadijaga CH5500E. Ühendage laadimisadapter lihtsalt kiirlaadijasse, seejärel ühendage juhe oma mitme pordiga laadimisümbrisega, et laadida korraga kuni kuus EGO akut.

EGO intelligentne toitehaldussüsteem laeb esmalt akusid madalaima laadimistasemega, seejärel laadib kõik akud sama kiirusega täislaadimiseni. 6 x 10 Ah aku laadimine 8 tunniga koos ACA1000 ja 550 W kiirlaadijaga. Lühema laadimisaja saamiseks siduge mitme pordiga laadimisümbris meie 1600 W seinalaadijaga. See laeb 6 x 10Ah akut kõigest 3 tunniga.

EGO POWER+ TEHNOLOOGIA EELISED

 • AKU VÕIMSUS JA ÜHILDUVUS
  Annab teile iga töö jaoks vajaliku võimsuse. Meie 56 V ARC Lithium™ aku on insener-tehniline ime, mis on igal tasandil konkurentidest parem ja on võimeline ületama bensiiniga töötamist. Kõik meie 56V ARC Lithium™ akud on vahetatavad kogu EGO akusarjas - seega on olemas aku igale tööriistale ja igale tööle.
 • VASTUPIDAVUS JA JÕUDLUS
  Küpsete, turuliidrite hulka kuuluva Chervoni kontserni kuuluva ettevõttena oleme uhked oma parimate tavade üle, mis tagavad meie toodete kõrgeima võimaliku standardi. Tegelikult oleme oma tööriistade kvaliteedis ja jõudluses nii kindlad, et pakume professionaalsete ja kodukasutajate poolt ostetud tööriistadele ja akudele tööstusharu juhtivaid garantiisid.
 • KESKKONNASÕBRALIKKUS
  EGO mõtleb jõudlusest kaugemale. Meie eksperdid püüavad järeleandmatult uuendada tööriistu parema maailma nimel. EGO 56V ARC Lithium™ akud ei ole mitte ainult paremad kui kütus, vaid ka paremad keskkonnale. Aidake meil juhtida Euroopat akutoitel tulevikku ja pühenduda arukamale ja rohelisemale viisile töötada õues.

BATTERY FEATURES

 • AKU NAGU ÜKSKI TEINE
  Mõeldud maksimaalse jõudluse saavutamiseks
  01 / 05
  Next
 • VÄLISELT PAIGALDATUD AKU
  Jääb jahedaks pikemaajalise mõju saavutamiseks
  02 / 05
  Next
 • ENERGIAJUHTIMISSÜSTEEM
  Tagab parima võimsuse, jõudluse ja tööaja
  03 / 05
  Next
 • UNIKAALNE "KEEP COOL"™ TEHNOLOOGIA
  Säilitab jõudluse, vältides ülekuumenemist
  04 / 05
  Next
 • UUENDUSLIK KUMER DISAIN
  Alandab temperatuuri aku lõikes
  05 / 05
  Start
PUHTAMA, VAIKSEMA JA TURVALISEMA TULEVIKU NIMEL.
LÜLITUB AKULE JA ISTUTAB SAMAL AJAL PUU.